SÄNGBORD,1 par, samt SIDEBOARD, 1960/70-tal.

88514. SÄNGBORD,1 par, samt SIDEBOARD, 1960/70-tal.

Teak.
Sängbord med låda samt hyllplan, längd 47,5, bredd 31, höjd 51 cm.
Sideboard med 3 lådor, längd 90, bredd 32, höjd 50 cm.

Slitage, repor, fläckar, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 1 241