WILHELM von GEGERFELT, olja på pannå, sign.

88505. WILHELM von GEGERFELT, olja på pannå, sign.

Landskap, 22x32 cm.

Mindre skrapmärken vid kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, 22x32 cm.

Antal besök: 1 609