SAMEKNIV, signerad, Peter Mathiesen.

884994. SAMEKNIV, signerad, Peter Mathiesen.

renhorn och läder, längd med slida 26 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 399