PER LINDBERG. TILLSKRIVEN. Porträtt av pojke med häst, pastell, signerad a tergo P.Lindberg samt daterad 1822.

88489. PER LINDBERG. TILLSKRIVEN. Porträtt av pojke med häst, pastell, signerad a tergo P.Lindberg samt daterad 1822.

36 x 26 cm.
i originalram, ramen saknar en krona.
porträtt möjligtvis av någon prins.

Smärre skador slitage på papper.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 124