REMMARE, 18 st, glas, Gullaskruf, 1900-tal.

88486. REMMARE, 18 st, glas, Gullaskruf, 1900-tal.

12 st i varierande kulörer med höjd 19,5, 6 st klarglas med höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 018