KERAMIKFÖREMÅL, 19 delar, Rörstrand, Gefle.

88480. KERAMIKFÖREMÅL, 19 delar, Rörstrand, Gefle.

Gröna Anna, 3 koppar med fat, 2 extra fat, 5 assietter. vaser ett par, Röd rubin, ljusstakar med mera.

Bruksslitage, vaser med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792