KAFFEKOPPAR 10 st med FAT 11 st, jugend, Rörstrand.

88462. KAFFEKOPPAR 10 st med FAT 11 st, jugend, Rörstrand.

Lila dekor. Höjd koppar 5 cm. Diameter fat 12,5 cm.
Medföljer ytterligare 2 koppar och 2 fat med sprickor samt nagg.

Slitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 1 928