REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

88459. REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

299/460.
22 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

299/460.
22 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 705