LJUSKRONA, 5-ljusarmar, 1900-tal.

88444. LJUSKRONA, 5-ljusarmar, 1900-tal.

Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage, prismaboll lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage, prismaboll lös.

Antal besök: 650