PRYDNADSVAPEN, 1900-tal.

PRYDNADSVAPEN, 1900-tal.
884165. PRYDNADSVAPEN, 1900-tal.

Flintlås. Längd ca 46 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flintlås. Längd ca 46 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 588