FÅTÖLJ OCH FOTPALL, "Lamino", Yngve Ekström, Swedese. 1900-talets senare hälft.

88402. FÅTÖLJ OCH FOTPALL, "Lamino", Yngve Ekström, Swedese. 1900-talets senare hälft.

Stomme i ek, klädsel i gråbrun ull. Pallen brännmärkt.

Brukslitage. Ribba under sits med spricka. Klädsel med slitage, skada, fotpallens klädsel med stearinfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 784