STRUTSKÅL, glas, 1900-talets början.

883878. STRUTSKÅL, glas, 1900-talets början.

höjd 41 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 41 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 420