Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
STRUTSKÅL, glas, 1900-talets början.
883878. STRUTSKÅL, glas, 1900-talets början.
höjd 41 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 41 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
341