KURIOSA, bland annat järnmortel, långpipor och silver.

88369. KURIOSA, bland annat järnmortel, långpipor och silver.

Mässing med mera.
ljustakar dosor bok silver 70 gram, ram medmera.

Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing med mera.

Slitage/skador.

Antal besök: 911