STURE KANDELL. Stilleben. Olja på duk. Signerad S Kandell och daterad 1924.

88356. STURE KANDELL. Stilleben. Olja på duk. Signerad S Kandell och daterad 1924.

38x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x45 cm.

Antal besök: 4 704