Bla sparbössor, Ken-docka med kläder, bondgård med djur, orange miniradio oanvänd i originalkartong mm.
Tekno VW, Ford Mustang, samt två lastbilar.
Slitage, skador, vissa bilar påmålade, delar saknas.