PARTI LEKSAKER, mm, bla Tekno.

88344. PARTI LEKSAKER, mm, bla Tekno.

Bla sparbössor, Ken-docka med kläder, bondgård med djur, orange miniradio oanvänd i originalkartong mm.

Tekno VW, Ford Mustang, samt två lastbilar.

Slitage, skador, vissa bilar påmålade, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 385