ALLMOGESKÅP, bär datering 1792.

88297. ALLMOGESKÅP, bär datering 1792.

Blomstermålning,
Längd 39 cm, bredd 21 cm, höjd 54 cm. Inrett med en hylla.

Maskstunget samt skador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstermålning,

Antal besök: 2 759