MÄSSINGSFÖREMÅL, 6 delar.

MÄSSINGSFÖREMÅL, 6 delar.
882608. MÄSSINGSFÖREMÅL, 6 delar.

Tvålkopp, ljusstakar, hängare bland annat.

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage. Någon del lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Någon del lös.

Antal besök: 358