MATSALSGRUPP, 5 delar, bondrokokostil, 1900-tal.

882544. MATSALSGRUPP, 5 delar, bondrokokostil, 1900-tal.

Bestående av 4 st stolar rygghöjd 96 cm samt bord diameter 115 cm + 3 st iläggsskivor 55 cm vardera, höjd 75 cm.

Slitage, märken och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och ytrepor.

Antal besök: 352