GOLVUR, intarsia 1800-tal.

GOLVUR, intarsia 1800-tal.
882444. GOLVUR, intarsia 1800-tal.

Höjd 196 cm
Pendel samt lod medföljer.

Slitage märken och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 196 cm
Pendel samt lod medföljer.

Slitage märken och sprickor.

Antal besök: 659