SPEGEL, barockstil, förgylld skulpterad ram.

882251. SPEGEL, barockstil, förgylld skulpterad ram.

65x52 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x52 cm.

Slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 353