SERVISDELAR, porslin, 10 delar, musselmalet, Danmark.

88221. SERVISDELAR, porslin, 10 delar, musselmalet, Danmark.

Ljusstakar, ett par, skål på fot, helblond, 6 assietter diameter 15,5 cm, fat diameter 22,5 cm.

Bruksslitage, en ljusstake med mindre nagg. Skål på fot obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616