TAKLAMPA i färgat glas, 1940/50-tal.

88186. TAKLAMPA i färgat glas, 1940/50-tal.

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 917