ROSWITHA LOHNER. Olja på duk, "Kattdjur", signerad Lohner, daterad -75.

881548. ROSWITHA LOHNER. Olja på duk, "Kattdjur", signerad Lohner, daterad -75.

50 x 50 cm.

Ej ramad
Liten repa i färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 50 cm.

Ej ramad
Liten repa i färgen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 394