KANDELABRAR, 1 par samt VAS, tenn, GAB, 1935.

88153. KANDELABRAR, 1 par samt VAS, tenn, GAB, 1935.

Kandelabrar för 2 eller 3 ljus, löstagbar flamdekor. Höjd 14 cm.
Vas, höjd 15 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 15 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 193