BOKHYLLEBELYSNING, 2 st, VX229 Bergboms Scanlight AB.

880946. BOKHYLLEBELYSNING, 2 st, VX229 Bergboms Scanlight AB.

Vitlackerad plåt. Ställbar reflektionsdel.
Längd omkring 30 cm.

Slitage, repor och fläckar. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd omkring 30 cm.

Antal besök: 2 067