SHAKER samt KARAFF, 3 delar, glas, bland annat "Isi" Gullaskruf, 1900-tal.

880685. SHAKER samt KARAFF, 3 delar, glas, bland annat "Isi" Gullaskruf, 1900-tal.

Shaker, "Isi", höjd ca 28 cm
Shaker, höjd ca 23,5 cm inkl propp
Karaff, höjd ca 22 cm inkl propp.

Bruksslitage. Repor. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Shaker, "Isi", höjd ca 28 cm

Antal besök: 687