Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Övriga ur
VÄGGPENDYL, förgyllt trä, 1900-tal.
88048. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, 1900-tal.
Höjd ca 50cm.
Något färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 50cm.
Något färgbortfall.
Gomér & Andersson Linköping
577