Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JEAN-LÉON GÉRÔME. Interiörscen, olja på duk, signerad.
880321. JEAN-LÉON GÉRÔME. Interiörscen, olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
28x23 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
28x23 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
3 182