PARTI TAVLOR (7). Diverse motiv. Olika tekniker. Signerade.

88025. PARTI TAVLOR (7). Diverse motiv. Olika tekniker. Signerade.

Från 14x29 cm upp till 20x26 cm
Akvareller och träsnitt medföljer.

Något gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnande.

Antal besök: 639