SKRIN, porslin, rokokostil, Frankrike, 18-1900-tal.

88016. SKRIN, porslin, rokokostil, Frankrike, 18-1900-tal.

Skrin, porslin med dekor av puttisar.
Längd 20 cm
Bredd 12 cm
Höjd 13 cm.

Nagg nedre framkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm
Bredd 12 cm
Höjd 13 cm.

Nagg nedre framkant.

Antal besök: 1 086