Matbord samt 4 stolar 2000-tal.

88013. Matbord samt 4 stolar 2000-tal.

Vitlack.Bordets mått 180X90 cm, stolarna med rygghöjd 95 cm.

Ej använt, men betydande skador i lack p.g.a.dålig förvaring.Skruvarna till bordsben saknas/någon stol felmonterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 064