SABEL, 1800-tal.

SABEL, 1800-tal.
880007. SABEL, 1800-tal.

Möjligen m/1864.
Total längd ca 108 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
880007. SABEL, 1800-tal.

Möjligen m/1864.
Total längd ca 108 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 650