VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
879831. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Längd ca 86 cm, bredd 38,5 cm, höjd 153 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
879831. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 372