OLA BILLGREN. Komposition. Litografi. Signerad och daterad -73. 97/330.

87976. OLA BILLGREN. Komposition. Litografi. Signerad och daterad -73. 97/330.

Bladmått: 43x50 cm
Oramad.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 43x50 cm
Oramad.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 3 805