HYLLA MED BARSKÅP, Chippendale-stil, 1940-tal.

87962. HYLLA MED BARSKÅP, Chippendale-stil, 1940-tal.

Mahogny, skuren dekor och lejontassar. Centralt placerad hylla med två respektive ett hyllplan.
Två skåp inredda med hyllplan och ställ för flaskor på luckans insida. Längd 300, bredd 42, höjd 93 cm.

Bruksslitage, smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 333