LJUSSTAKE, mässing, sjuarmad.

LJUSSTAKE, mässing, sjuarmad.
879564. LJUSSTAKE, mässing, sjuarmad.

Höjd ca 30 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 164