BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 145 delar, modell Drotten, 1900-tal.

87943. BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 145 delar, modell Drotten, 1900-tal.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 dessertskedar, 12 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar, 9 dessertgafflar, 12 tårtgafflar, 10 kaffeskedar, 7 smörknivar, 1 såsslev, 3 uppläggningsskedar, 8 plockgafflar 12 cm, 2 plockgafflar 18,5 cm, 6 fruktknivar, pastejkniv, tårtspade samt sardellspade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 859