BYRÅ, med intarsia, 1900-tal.

BYRÅ, med intarsia, 1900-tal.
87883. BYRÅ, med intarsia, 1900-tal.

Bredd 48 cm
Djup 29 cm
Höjd 65 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 48 cm
Djup 29 cm
Höjd 65 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 769