878767. HUSBIL, Peugeot J5B, Pilote, 1987.
Skattefri.
MCO 545.
Ca 10000 mil.
Säljes för dödsbo i befintligt skick. Finns för genomgång hos auktionsfirman under dess öppettider.
Slitage, skador, torkade däck, batteri saknas, fuktskador, ej startad.
Nyckel/nycklar finns.