HUSBIL, Peugeot J5B, Pilote, 1987.

878767. HUSBIL, Peugeot J5B, Pilote, 1987.

Skattefri.
MCO 545.
Ca 10000 mil.
Säljes för dödsbo i befintligt skick. Finns för genomgång hos auktionsfirman under dess öppettider.

Slitage, skador, torkade däck, batteri saknas, fuktskador, ej startad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skattefri.
MCO 545.
Ca 10000 mil.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 9 459