KONSOLBORD, Selva, Italien.

KONSOLBORD, Selva, Italien.
87832. KONSOLBORD, Selva, Italien.

höjd 76, bredd 120, djup 37 cm.

repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

repor samt slitage.

Antal besök: 2 115