ARTHUR PERCY. SERVISDELAR ca 37 delar, Gefle.

87824. ARTHUR PERCY. SERVISDELAR ca 37 delar, Gefle.

Vasens höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, någon nagg.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vasens höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, någon nagg.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 1 103