VINKYL, Kcc, 2000-tal.

VINKYL, Kcc, 2000-tal.
877887. VINKYL, Kcc, 2000-tal.

Längd 30 djup 60 samt höjd 87 cm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 471