EMALJ, 5 delar, Kockums, 1900-tal.

87769. EMALJ, 5 delar, Kockums, 1900-tal.

Vit och grön emalj. Stämpelmärkt.

Balja. Längd 41 cm.
Hink. Höjd 31 cm.
Kanna. Höjd 20 cm.
Tvättfat. Diameter 32 cm.
Tvättfat. Diameter 27 cm.

Ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja. Längd 41 cm.
Hink. Höjd 31 cm.
Kanna. Höjd 20 cm.
Tvättfat. Diameter 32 cm.
Tvättfat. Diameter 27 cm.

Ställvisa skador.

Antal besök: 888