BUFFÉ, jugend, 1900-tal.

BUFFÉ, jugend, 1900-tal.
87764. BUFFÉ, jugend, 1900-tal.

Ek. Längd 96, bredd 54, höjd 104 cm.

Slitage, senare glasskiva medföljer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 799