DISCOKULA, diameter 105 cm, 19/2000-tal.

877640. DISCOKULA, diameter 105 cm, 19/2000-tal.

Proveniens legendariska Club Moon Halmstad.

Omfattande prismabortfall. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560