ELGITARR, Vantage VS600, 1900-tal.

877633. ELGITARR, Vantage VS600, 1900-tal.

Med hårt gitarrfodral.
Serienr: 1050697.
Längd ca 100 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hårt gitarrfodral.
Serienr: 1050697.
Längd ca 100 cm.

Antal besök: 8 626