GITARR, Amada, Classic Guitar 4/4. 1900-tal.

877587. GITARR, Amada, Classic Guitar 4/4. 1900-tal.

Med fodral. Längd ca 101 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fodral. Längd ca 101 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 908