LJUSPLÅTAR, 1-par, patinerad koppar, Jugend, 1900-talets första hälft.
877541. LJUSPLÅTAR, 1-par, patinerad koppar, Jugend, 1900-talets första hälft.
Höjd 25 cm. Bredd 20 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25 cm. Bredd 20 cm.
Ytslitage.
218