Gjutjärnsurnor, 1 par Husqvarna, No:1 1900-tal.

87752. Gjutjärnsurnor, 1 par Husqvarna, No:1 1900-tal.

Svarta, Höjd.29, Diameter 22 cm.

Bruksslitage. Rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Rostanlupna.

Antal besök: 1 603